Кошик
1453 відгуків
Безкоштовна доставка при купівлі від 500 грн!
+380 (98) 440-60-14
"Spikes" - твої круті прикраси

Що таке карбід вольфраму?

Що таке карбід вольфраму?

У цій статті ми постараємося стисло і просто викласти все найважливіше про сплав карбіду вольфраму. Як не помилитися при виборі виробів з карбіду вольфраму? Самі цікаві та корисні факти для покупки ювелірних виробів з карбіду вольфраму ви прочитаєте нижче.

Можливо, ви вже чули про міцність і довговічність цього матеріалу. Уявіть собі, за Шкалою Мооса карбід вольфраму має дуже високий показник 9 і є найтвердішим з сплавів, створених людиною. Вище за нього стоїть тільки алмаз з показником 10, який є самим твердим мінералом на Землі! Це одне з головних властивостей, що роблять ювелірну біжутерію з карбіду вольфраму настільки надійною і зносостійкою. Подряпати такі прикраси можна тільки алмазом або пилкою з алмазним напиленням. Як ювелірна сталь, карбід вольфраму не схильний до корозії. А також, якщо ви порівняєте однакові вироби з ювелірної сталі і карбіду вольфраму, вироби з вольфраму буде важче, ніж виріб зі сталі. Цей сплав використовується при виготовленні надміцних деталей амуніції, будівельних інструментів і різних механізмів.


Не секрет, что все больше пар предпочитают приобретать обручальные кольца из карбида вольфрама вместо золотых, ведь эта покупка будет бюджетной, а кольца навсегда сохранят свой первоначальный вид. Среди мужчин кольца из карбида вольфрама тоже очень популярны, да и все больше компаний интересуются производством бижутерии из этого сплава. Купить кольца из карбида вольфрама вы можете в интернет-магазине ювелирной бижутерии "Kulonoff" уже сегодня.

Об использовании карбида вольфрама из свободных источников:
"Застосовується для виготовлення браслетів для дорогих швейцарських годинників. Також карбід вольфраму придбав велику популярність при виготовленні ювелірних виробів — кілець, кулонів — в яких його зносостійкість дозволяє гарантувати «вічний» блиск виробів." (Матеріал з Вікіпедії).


У каталогах нижче представлена ювелірна біжутерія із сталі і карбіду вольфраму:
- Чоловічі кільця;
- Парні кільця.

У нас ви можете купити знамениті кільця "Всевладдя" з карбіду вольфраму, на сьогоднішній день це самий дорогий і якісний варіант виконання легендарного кільця з фільму "Володар кілець":

- Парні кільця "Всевладдя";
- Чоловічі кільця "Володар кілець".

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner