Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пірсинг в носі, з медичної сталі з опаловими пелюстками блакитного кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spikes |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 6 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Товщина | 0.8 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | В ніс |
- Ціна: 265 ₴

